Back to ADOPTOWANE

Kibic

KIBIC P 90/11/18
DATA UR.: 2014
KASTRACJA: OCZEKUJE
WIELKOŚĆ: DUŻY
W SCHRONISKU OD: LISTOPADA 2018

Kategoria:

Opis

Kibic to przemiły pies, który został znaleziony na ulicy Powstańców. Wygląda na to, że ktoś w ten skandaliczny sposób pozbył się zwierzaka.

Piesek ma wspaniałą wilkowatą urodę, z którą kontrastują złamane „po psiemu” uszka. Wilczy jest jednak tylko wygląd Kibica. W rzeczywistości jest to bardzo przyjacielski psiak, który garnie się do ludzi. Uwielbia spacery i ganienie po wybiegu, na którym chętnie aportuje piłki i z pasją tarza się po murawie. Nic dziwnego, psiak jest nadal dość młody i rozpiera go trudna do rozładowania w warunkach schroniskowych energia.

Obecnie Kibic powinien być psim jedynakiem. Na widok innych psów szczeka z pasją i biegnie w ich kierunku. Nie ma w tej ekscytacji nadmiernej agresji, ale na razie Kibic potrafi spacerować w miarę zgodne jedynie ze spokojnymi psami. Przyszły opiekun powinien kontynuować wysiłki wolontariuszy w socjalizowaniu psiaczka z innymi przedstawicielami jego gatunku.

Kibic byłby jednak idealnym psem rodzinno-„ogrodowym”: kochającym członków rodziny, odstraszającym szczekaniem ewentualnych intruzów zbliżających się do posesji, a jednocześnie przyjaznym dla gości przyszłych opiekunów.

Kontakt do wolontariusza: 601 976 965