Back to ADOPTOWANE

Kajtek

KAJTEK P 49/09/19
W SCHRONISKU OD: WRZESIEŃ 2019
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2017

Kategoria:

Opis

Kajtek to około dwuletni piesek, który został oddany do krakowskiego schroniska we wrześniu bieżącego roku. Jego wcześniejsza właścicielka z powodu choroby trafiła do szpitala i niestety nie była w stanie dłużej zajmować się swoim podopiecznym.

Kajtek początkowo był dosyć mocno wystraszony, widać, że nie był przyzwyczajony do ciągłego hałasu i przebywania na małej przestrzeni z kilkoma innymi psami. Jednak już po kilku dniach piesek oswoił się z nową sytuacją i obecnie nie jest już małym kłębkiem nerwów. Teraz Kajtuś bardzo chętnie wychodzi na spacery i dzielnie maszeruje przy swoich kolegach z boksu. Umie chodzić na smyczy, zdarza mu się też na niej troszkę ciągnąć, ale nie jest to nic trudnego w opanowaniu.

W schronisku Kajtek dał się poznać jako spokojny pies, lubiący głaskanie i kontakt z człowiekiem. W boksie Kajtka mieszkają obecnie również trzy inne maluszki i wszystkie bardzo dobrze się między sobą dogadują. Ten psiak nadaje się tak naprawdę dla każdego. kto tylko będzie w stanie zapewnić mu codzienne spacerki i dużą dawkę codziennego głaskania. Nie pozwólmy żeby ten młodziutki pies zmarnował swoje najmłodsze lata zamknięty w schroniskowym boksie.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Magda 608 526 783