Back to ADOPTOWANE

Jasio

JASIO P 16/03/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2011 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Jasio to małych rozmiarów ok. 8-letni piesek, którego życie raczej nie rozpieszczało. Psiak został znaleziony, gdy błąkał się w starej skórzanej obroży z kołem od łańcucha… Nikt go nie szukał, zresztą patrząc chociażby na stan jego sierści czy wytarty ślad po najprawdopodobniej całe życie noszonej obroży z łańcuchem, to dobrze się stało. Jasio jest miłym psiakiem, nada się do każdego domu, a bardzo go potrzebuje. Chciałby jeszcze zobaczyć, jak wygląda prawdziwe psie życie.

Jasio nie potrzebuje dużo uwagi, nie interesują go zabawy piłeczką czy też z człowiekiem. Na spacerach ciekawi go głównie otoczenie, którego wcześniej przypuszczalnie nie mógł nigdy eksplorować. Ze względu na swoje rozmiary nie ma problemów z chodzeniem na smyczy. Pomimo tego, że na spacerach Jasio jest raczej pasjonatem wszystkiego dookoła, to równocześnie jest psem, który idealnie sprawdzi się w roli najlepszego przyjaciela człowieka. Uwielbia się przytulać i widać, że bardzo potrzebuje miłości, której prawdopodobnie nigdy wcześniej nie doświadczył. Toleruje inne psy i przypuszczalnie dzieci, jednak zachęcamy do wcześniejszego poznania go z nimi przed adopcją.

Jasio pomimo swojego wieku i dość pospolitego wyglądu wszystko rekompensuje swoim grzecznym zachowaniem, którego brakuje wielu naszym podopiecznym. Zasługuje na dobry, kochający dom, którego nigdy wcześniej nie miał.

Kontakt do wolontariuszki: Zosia – 790 761 144