Back to ADOPTOWANE

Jafra

JAFRA P 97/02/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2009
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2019

Kategoria:

Opis

Jafra to cudowna suczka w typie rasy Shar Pei. Sunia jest raczej spokojnym i statecznym psiakiem. Wychowywała się w mieszkaniu, ale została zrzeczona z powodu rzekomej agresji, jednak w schronisku nigdy nie zachowywała się agresywnie w stosunku do wolontariuszy. Lubi kontakt z człowiekiem, ale nigdy się nie narzuca.

Jafra bardzo ładnie spaceruje na smyczce, nie ciągnie i nie obszczekuje innych psów. Spuszczona na wybiegu lubi okrążyć i obwąchać cały teren. Chętnie pobiegnie za rzuconą jej piłeczką oraz podejdzie, kiedy się ją zawoła. Sunia bardzo lubi smaczki, dzięki czemu można nauczyć ją wielu komend. W domu Jafra będzie raczej psiakiem kanapowym, który przesypia większość dnia i nie zakłóca spokoju ani ciszy. Sunia nie wymaga dużej ilości ruchu, regularne spacery zdecydowanie jej wystarczą.

Sunia brała udział w dniu otwartym i grzecznie spacerowała z odwiedzającymi schronisko ludźmi, również dziećmi. Jafra bardzo dobrze sprawdziła się, wychodząc także na spacerki poza teren schroniska. Nigdy nie miała problemu z przejeżdżającymi autami czy mijanymi psiakami. Jafra do tej pory zamieszkiwała boks z bardzo energicznym, małym psiakiem i dobrze się z nim dogadywała, jednak z poprzednim, dużo większym lokatorem musiała zostać rozdzielona. Nie znamy jej stosunku do kotów. W przypadku adopcji do domu z innym psiakiem zalecamy zapoznać Jafrę z psim rezydentem na wspólnym spacerze.

Kontakt do wolontariusza: 797 849 362