Back to ADOPTOWANE

Iskra

ISKRA P 57/04/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA-MNIEJSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Iskra to młoda, bardzo wesoła i sympatyczna suczka. Drzemią w niej wielkie pokłady energii, jest bardzo żywiołowa i dynamiczna. Niestety z tego powodu wróciła z adopcji – została adoptowana jako szczeniak, ale jej właściciele nie poradzili sobie z jej nadpobudliwością.

To bardzo mądry i sprytny pies. Szybko się uczy, zna podstawowe komendy. Idealnie odnalazłaby się w aktywnej rodzinie, która zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu i zadba o jej wychowanie. Uwielbia ludzi, cieszy się na każdy spacer, jednak jej największą miłością są piłki. Może aportować i biegać bez końca. Pięknie przynosi i oddaje zabawki, więc aportowanie z nią to czysta przyjemność. Gdy się porządnie wybiega, staje się zupełnie innym psem – uspokaja się i potrafi ładnie chodzić na smyczy. Mimo chęci, w schronisku nikt nie jest w stanie zapewnić jej odpowiedniej dawki ruchu. W boksie jest pobudzona i skacze, co nie zachęca odwiedzających do zainteresowania się nią.

Iskra to wspaniały pies, który szuka odpowiedzialnego i aktywnego domu, gdzie będzie mogła przy odpowiedniej dawce ruchu się wyciszyć i pokazać swoje prawdziwe oblicze. Z psami dogaduje się raczej dobrze, jednak bywa zazdrosna o piłkę. Jeśli miałaby zamieszkać w domu z innym czworonogiem, wskazane byłoby wcześniejsze zapoznanie z psem rezydentem.

Kontakt do wolontariusza: 691 270 616