Back to ADOPTOWANE

Integra

INTEGRA P 10/08/19
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2019
ROZMIAR: MAŁA
KASTRACJA: TAK
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2009

Kategoria:

Opis

Są takie psy w schronisku, po które nikt się nie zgłosił. Takich – pomyślicie – jest przecież większość. Chodzi jednak o psy, którym nie można nic zarzucić: są miłe, spokojnie, pozytywnie nastawione do człowieka, a nikt ich nie szuka. Może opiekun zmarł i rodzina pozbyła się zwierzaka? Albo ktoś nie ma facebooka, więc i dostępu do ogłoszeń? Być może pies uciekł od kogoś, kto źle go traktował? Opcji jest wiele, a pies nadal siedzi w schronisku i – tak jak Integra na spacerze – tęskno rozgląda się dookoła, wypatrując znajomej twarzy albo możliwości szybkiej ewakuacji ze schroniska.

Integra nie potrzebuje długich spacerów. Choć maszeruje dość energicznie, to nie ciągnie na smyczy i chodzi na niej bez zarzutu. Sunia sprawia wrażenie smutnej i zamyślonej. Jedynym objawem radości jest jej lekko dygający ogonek, kiedy wychodzi na spacer ze znajomymi wolontariuszami. Na wybiegu chętnie podchodzi do głaskania, delikatnie drżąc z emocji. Jest wtedy taka krucha i bez problemu daje się wziąć na ręce.

Ostatnio spędziła kilka dni w szpitalu, gdzie usunięto jej znamię z tylnej nogi. Szczegółowe informacje na temat jej zdrowia są dostępne w schroniskowym ambulatorium.Idealny dom dla Integry będzie tam, gdzie mieszkają spokojni i ciepli ludzie, którzy zapewnią jej bezpieczny kąt na stałe. Sunia może zamieszkać z innym psem o podobnym charakterze.

Jeśli Integra zrobiła na Tobie wrażenie zadzwoń do wolontariuszy: 609443221, 790231318, 530189280.