Back to ADOPTOWANE

Hałbis

HAŁBIS P 63/02/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018
W SCHRONISKU OD: LUTY 2019
KASTRACJA: TAK

Kategoria:

Opis

Hałbis to mały, długowłosy kundelek, który został znaleziony w lutym br. Ma około roku, ale mimo młodego wieku nie zachowuje się jak niesforny szczeniaczek. Hałbis bardzo chętnie wychodzi na dłuższe spacery, całkiem ładnie chodzi na smyczy, dobrze reaguje na spotykane na spacerze pieski. Mimo że jego stosunek do kotów jest nieznany, można przypuszczać, że Hałbis z czasem przyzwyczaiłby się do kociej obecności. Nie jest to piesek dominujący, ale zabiega o uwagę człowieka i widać, że brakuje mu kontaktu z ludźmi. Ma dużo energii, jest chętny do zabawy i na pewno ze względu na jego wiek i otwartość będzie można fajnie pracować nad jego posłuszeństwem.

Przypuszczamy, że w swoim krótkim życiu nie miał on za wiele kontaktu z człowiekiem, możliwe nawet, że nigdy nie mieszkał w domu czy mieszkaniu, więc należy mieć na uwadze, że trzeba będzie go nauczyć takich rzeczy jak załatwianie się na zewnątrz czy zachowanie w domu.

Hałbis to naprawdę kochany psiak, który nadaje się zarówno do dzieci, jak i dla osób starszych, czy nawet dla osoby, która nigdy nie miała psa w domu. Zapraszamy na spacer zapoznawczy z Hałbisem, to pies, który rozkocha w sobie każdego.

Kontakt do wolontariusza: 690 131 383, 604 415 982