Back to DUŻE PSY

Haker

HAKER P 150/03/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Haker po raz pierwszy trafił do krakowskiego schroniska w marcu 2019 roku wraz ze swoją psią koleżanką Wandą. Właściciel psiaków zmarł. Szczęście uśmiechnęło się do nich kilka miesięcy później, kiedy wspólnie znaleźli dom. Niestety Haker zaczął wykazywać agresywne zachowania wobec domowników, w tym dzieci. Wrócił do schroniska, bo nowi opiekunowie bali się o młodszych członków rodziny.

Haker jest niezwykle pięknym i sporych rozmiarów psiakiem, który ma 7 lat. Dla osób, które dobrze zna, jest przyjacielski i wylewny. Lubi głaskanie. Cieszy się na widok opiekunów i z perspektywy wspólnego spaceru. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, nie ciągnie. Na mijane psy z reguły nie zwraca uwagi, jednak zdarza mu się wyrwać w kierunku innego czworonoga. W takich sytuacjach należy pamiętać, że Haker ma sporo siły. W domu powinien być raczej psim jedynakiem. Należy mu także podawać karmę hipoalergiczną.

Dla Hakera szukamy odpowiedzialnych, konsekwentnych opiekunów, którzy będą się o niego troszczyć do końca jego życia. Nie chcemy, aby psiak po raz kolejny przeżywał powrót do schroniska. Haker powinien zamieszkać w domu z ogrodem bez małych dzieci i innych zwierząt. Trzeba pamiętać, że działka musi być ogrodzona solidnym płotem i dobrze zabezpieczoną bramką, której pies sam nie otworzy. W schronisku wyraźnie szukał możliwości ucieczki z wybiegu.

Mamy nadzieję, że gdzieś tam jest osoba, która pokocha Hakera tak jak my. Zobaczy w nim wspaniałego przyjaciela i podaruje mu swoje serce. Bardzo prosimy o dom dla tego psiaka, który każdego dnia wypatruje swojego człowieka. Zapraszamy na wspólny spacer.

Kontakt z wolontariuszem: 507 826 269