Back to ŚREDNIE PSY

Grot

GROT P 56/12/21
W SCHRONISKU OD: GRUDNIA 2021
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2007
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY

Kategoria:

Opis

Grot to starszy, delikatny psiak, który w wieku około 15 lat powinien wylegiwać się na kanapie, zamiast spędzać czas w schroniskowym boksie. Wiemy, że pieskom w tym wieku ciężko jest znaleźć dom, ale liczymy na to, że ktoś dostrzeże w nim idealnego towarzysza dla siebie.

Grot jest chodzącym dowodem na to, że wiek to tylko liczba – uwielbia spacerować, polować na smaczki i bawić się ze swoimi ludźmi. Ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich osób, które spotyka na swojej drodze. Jest łagodny i delikatny, więc nie powinien mieć problemu z dziećmi (chociaż nie mieliśmy na kim testować 😉). Na zdjęciach widać, że Grocik nie widzi już najlepiej, ale nie wpływa to w żaden sposób na jego codzienne funkcjonowanie. Bardzo sprawnie porusza się nie tylko na spacerach, ale też w środku budynku i zgrabnie omija wszystkie przeszkody.

Obecnie dzieli boks z dwoma innymi psami, więc po zapoznaniu mógłby zamieszkać z nowym kolegą/koleżanką. Byłby świetnym psem nawet dla zupełnie niedoświadczonego opiekuna albo dla osoby starszej.

Kontakt do wolontariuszki: 517 519 123