Back to AKTYWNE

Gawron

GAWRON P 94/05/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD MAJA 2021

Kategorie: ,

Opis

Gawron to młody, energiczny psiak, który do schroniska trafił maju. Początkowo był mocno wystraszony, spacery były dla niego dość stresujące a ubieranie szelek w boksie stanowiło niemałe wyzwanie. Po paru tygodniach pracy Gawron odkrył, że nie ma się czego bać i zmienił się w nadpobudliwego szczeniaka 🙂 Psiak odkrył, że zabawki są fajne, a ręce człowieka nie służą do bicia (początkowo Gawron odsuwał się od uniesionych dłoni), lecz głaskania.

Powoli uczymy Gawrona komend i spokojniejszego chodzenia na smyczy. Przez pierwsze dni psiak rezydował w boksie ze starszym kolegą, a po jego adopcji został sam i niestety zmienił swój stosunek do innych psiaków. Na spacerze obszczekuje innych podopiecznych, a do każdego możliwego człowieka ciągnie, dopraszając się o smaczki i głaskanie. Spacery z nim są bardzo aktywne, wypełnione ciągłym dopraszaniem się o atencję, przerwami na głaskanie, zabawę czy chwilami treningu. Gawronowi przyda się odpowiedzialny właściciel, który nauczy go, jak szczeniaka, wszystkiego od podstaw. To młody psiak i zależy nam, aby swoje młodzieńcze lata nie spędził w schronisku, tylko na zabawie ze swoim własnym człowiekiem.

Polecam go osobom gotowym na aktywny tryb życia oraz naukę psiaka. Po wcześniejszym zapoznaniu jest również duża szansa, że Gawron dogada się z innym psim rezydentem.

Kontakt do wolontariuszki: 533 191 011