Back to ŚREDNIE PSY

Gapcio

GAPCIO P 104/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2021

Kategoria:

Opis

Gapcio to młodziutki, troszkę jeszcze przestraszony wszystkim psiak. W schronisku jest od niedawna, dopiero się poznajemy.

W pierwszych kontaktach z człowiekiem jest ostrożny, czuje się niepewnie, boi się, może przejawiać to szczekaniem. Jednak w tym uroczym psim dzieciaku, kryje się tak naprawdę duuzo radości, serca, przywiązania do człowieka i serdeczności. Jak już oswoi się z człowiekiem, można go głaskać i głaskać – uwielbia to:) Oczywiście musi najpierw poznać nowego dwunożnego towarzysza i zaufać mu. Dlatego koniecznie trzeba będzie odwiedzić go więcej niż dwa razy.

Maluch jest również niezwykłym głodomorkiem, toteż łatwo można go przekupić za coś pysznego;) Gapcio został oddany do azylu, ponoć z powodu agresji… Przy odpowiednim podejściu i sercu nie powinien sprawiać większych problemów. Jednak przez wzgląd na byłą sytuację w domu, zalecamy dla niego na tą chwilę, miejsce bez małych dzieci.

Gapcio oczywiście kocha spacerki, bardzo dużo węszy w trawie, na smyczy chodzi ładnie, a na wybiegu lubi pobiegać i pograć w dużą piłkę;) Na mijanych czworonożnych kolegów reaguje różnie. Na pewno tak młodziutki psiak potrzebuje jeszcze wiele się nauczyć i przede wszystkim pokonać pewne lęki (w tym relacje z innymi ludźmi, ale jest to tylko na pewno kwestia czasu).

Mamy nadzieję, że w końcu uda mu się znaleźć już ten wymarzony, kochający dom na zawsze i Gapcio zostanie w nim do końca swoich dni otoczony opieką i miłością. Przyszły opiekun znajdzie w nim świetnego kompana!

Kontakt do wolontariusza: 512 241 528