Back to ŚREDNIE PSY

Fred

FRED P 74/04/24
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2024

Kategoria:

Opis

Fred to milutki, około 4-letni piesek o najpiękniejszych krótkich łapach w kropeczki. Idealny kandydat na pierwszego psiaka – w schronisku nie sprawia najmniejszych problemów!

Fred jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, bez problemu daje się pogłaskać i ubrać w szelki, a jego uwagę łatwo można kupić przysmakiem. Pięknie chodzi na smyczy – spokojnie, wcale nie ciągnie, nie wyrywa się do przechodniów, innych psów, ani ruszających się obiektów. Mijane pieski traktuje neutralnie lub okazuje zainteresowanie, ale w bardzo kulturalny i nienachalny sposób. Na spacerku głównie węszy i znaczy, chociaż jest też zainteresowany swoim człowiekiem i chętnie współpracuje – radośnie leci do opiekuna słysząc wołanie i cmokanie.

Po bliższym poznaniu, okazuje się, że Fred ma w sobie również zabawową naturę – zachęcany, wesoło biega z opiekunem, goni również za piłeczką (ale jeszcze trzeba mu wytłumaczyć, że można ją też złapać i przynieść;)).

Do schroniska został oddany „w dwupaku” z innym pieskiem (który znalazł już domek); obecnie schroniskowy boks również dzieli z psimi kumplami – po wcześniejszym zapoznaniu, mógłby więc trafić do domku z psim rezydentem.

Mamy nadzieję, że tak grzeczny i uroczy piesek szybko znajdzie swoją wymarzoną rodzinę!

Kontakt do wolontariusza: 697 655 279; 602 421 594