Back to ADOPTOWANE

Foksia

FOKSIA P 11/11/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2017
ROZMIAR: MAŁA
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2019

Kategoria:

Opis

Foksia to nieduża suczka o pięknym umaszczeniu. Dzięki czarno-rudej dłuższej sierści i stojącym uszkom przywodzi na myśl liska, stąd jej imię. Ma 2 lata, dużo energii i miłości dla człowieka. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie zaczepia mijanych psów. Na wybiegu lubi pobiegać, ale zdecydowanie woli być blisko wolontariuszy. Głaskanie i przytulanie sprawiają jej ogromną radość. Potrafi sama wejść na kolana i upominać się dalszych pieszczot. Daje się także brać na ręce.

W schronisku Foksia nie sprawia żadnych problemów. Mieszka w boksie z innymi suczkami i dobrze się z nimi dogaduje. Nie jest również zazdrosna o człowieka. Na zaczepki do zabawy nie odpowiada, albo pokazuje, że nie ma na nią ochoty i woli przytulać się do człowieka. Jednocześnie ma dużo energii, lubi skakać, aby zwrócić na siebie uwagę wolontariusza.

Foksię znaleziono, ale zanim została przywieziona do schroniska, spędziła 2 dni u rodziny znajdującej i miała tam kontakt z dziećmi, wobec których zachowywała się bardzo dobrze. Nie powiedziano nam jednak, czy suczka utrzymywała czystość i czy potrafi zostawać sama w domu oraz czy nie niszczy, więc nie wiemy, czy umie odpowiednio zachowywać się w domu. Również nie znamy jej stosunku do innych zwierząt domowych. Sunia kocha towarzystwo ludzi, a przez pobyt w schronisku ma z nimi ograniczony kontakt. Jest wpatrzona w człowieka i zasługuje na dom, gdzie będzie równie mocno kochana.:

Kontakt do wolontariuszy: 698 665 562; 507 826 269