Back to ADOPTOWANE

Drako

DRAKO P 42/06/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: CZERWIEC 2021

Kategoria:

Opis

Drako, to przesympatyczny pies, który został oddany przez swoich „opiekunów”. Mieszkał w domu z innym psem, z którym dobrze się dogadywał, a także z dzieckiem, w stosunku do którego zachowywał się bez zarzutu.

Drako w schronisku dał się poznać jako psiak uwielbiający kontakt z człowiekiem, biegający i aportujący piłeczki na zmianę z pluskaniem się w baseniku na wybiegu. Jest wyjątkowo pozytywnym czworonogiem, który towarzystwo przyjaznego człowieka ceni sobie ponad wszystko. Przebywanie z nim na wybiegu czy spacerze to naprawdę czysta przyjemność. Reaguje na każdą próbę kontaktu w sposób niezwykle sympatyczny i dający poczucie, że człowiek jest dla niego kimś wyjątkowym. Pomimo budzącej respekt postury i niesamowitego wzroku jest psem łagodnym i bardzo miłym. Uwielbia pieszczoty i zabawy.

Drako jest skory do zabaw z innymi psami i suniami. Co prawda nasze próby wspólnych zabaw ograniczyły się do spacerów w towarzystwie innych bullowatych, ale przypuszczamy, że on po prostu nie jest agresywny do innych psów. Bardzo pozytywnie bawił się z amstafką Tekilą i stafikiem Kastorem. Drakuś zaprasza na spacery zapoznawcze.

Kontakt do wolontariusza: 601446752