Back to ADOPTOWANE

Doda

DODA P 8/04/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2021

Kategoria:

Opis

Niewielka Doda została znaleziona, gdy błąkała się po ulicach Krakowa i tak trafiła do boksu C5, w którym według nas przebywa zdecydowanie za długo.

Ta urocza suczka jest jak słońce w pochmurny dzień – wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do każdej napotkanej osoby. Na spacery wychodzi bardzo chętnie i widać, że jest wtedy w swoim żywiole. Jej ciekawska natura nie pozwala jej przejść obojętnie obok żadnej kępki trawy, drzewa, niesprawdzonej uliczki czy wejścia na posesję. Na smyczy nie ciągnie, ale też nie potrafi na niej spokojnie spacerować. Przemieszcza się ruchem konika szachowego, bo przecież zawsze i wszędzie może być jeszcze coś ciekawego, co warto sprawdzić, ocenić, powąchać. Tyle interesujących rzeczy dzieje się wokół, więc Doda podąża za nimi, robiąc zygzaki i esy-floresy. Od czasu do czasu swój entuzjazm wyraża, tarzając się na plackach, jak przystało na psa, który cieszy się całym sobą 😉 Swoją wędrówkę lubi też przerwać wtedy, gdy czekają na nią wyciągnięte do głaskania ręce. Sunia uwielbia mizianie i wszelkie przytulanki, które łaskawie przyjmuje nawet od nowo poznanych osób.

Jej stosunek do innych czterołapych jest rozmaity. Czasem lubi sobie na nich poszczekać, czasem mija ich bardzo spokojnie. Spacery równoległe z innymi psami powinny dość szybko upuścić z Dody nadmiar rozpierającej ją energii.

Z niezrozumiałych dla nas przyczyn Doda nie znalazła jeszcze swojej kanapy i kolan, które mogłaby ogrzać. Zapraszamy na spacer zapoznawczy z naszą uroczą sunią.

Kontakt do wolontariusza: 505 080 464 (Katarzyna)