Back to ADOPTOWANE

Dionizy

DIONIZY
P 101/07/19
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2019
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: NIE
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010

Kategoria:

Opis

W Dionizym – piesku w typie cocker sapaniela – wszystko jest urocze, poczynając od miękkiego, falującego futerka, które trudno przestać głaskać, na pogodnym usposobieniu kończąc. Psiak jest bardzo grzeczny, spokojny, ale nie zalękniony, lubi ludzi, chętnie podbiega, by się przywitać. Spokojnie daje sobie założyć osprzęt spacerowy, godnie wychodzi z boksu, bez żadnych ekscesów. Na spacerze jego „mięsień ogonowy” pracuje bezustannie, poruszając się jak metronom w rytm radości ze wspólnej przechadzki.

Na inne psy Dionizy raczej nie reaguje, zazwyczaj jest wobec nich pozytywnie nastawiony, a na agresywne zaczepki charakternych kolegów po prostu nie odpowiada. Chętnie spaceruje, eksploruje teren, wącha, co się da, ale też lubi usiąść w cieniu, by dać się pogłaskać. Dionizy nie liże, nie obskakuje, nie narzuca się, ale reaguje na człowieka i lubi jego uwagę. To spokojny, radosny psiak, który będzie idealnym kanapowym towarzyszem dla osoby szukającej bezproblemowego pieska.

To psiak do zakochania od pierwszego wejrzenia. Jeśli wybierzecie się z nim na spacer, nie uda Wam się go zostawić w schroniskowym boksie.

Kontakt do wolontariusza: 601 976 965