Back to ADOPTOWANE

Daisy

DAISY P 17/02/21
PRZYBLIŻONA DATA UR: 09.2020
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2021

Kategoria:

Opis

Daisy to niewielka, młodziutka i pełna energii suczka. Ma dopiero około 7 miesięcy i została oddana przez właściciela do okna życia na początku lutego z powodu braku możliwości dalszej opieki.

Z początku była bardzo wycofana i zagubiona, bała się nowego otoczenia i nieznanych osób. Próbowała się bronić przed bliższym kontaktem warczeniem i szczerzeniem ząbków. Dość szybko jednak zaufała opiekunom, bardzo się otworzyła i zaczęła zachowywać się jak prawdziwy szczeniaczek.

Aktualnie Daisy wita każdego wolontariusza wybuchem radości – buziakami, merdającym ogonkiem i radosnym skakaniem. Na spacerze jest bardzo ciekawska i wszędzie jej pełno. Potrzebuje trochę wychowania, aby nauczyć się nie ciągnąć na smyczy i nie skakać na każdą napotkaną osobę. Zdarza jej się też obszczekać mijanego przechodnia lub jakiegoś psiaka, chociaż w boksie mieszka z innymi psami i świetnie się z nimi dogaduje. Lubi też dzieci, ale nie polecamy jej raczej do tych najmniejszych, ponieważ bywa mało delikatna.

Daisy doceni na pewno aktywny dom, gdzie będzie miała zapewnione dużo ruchu, zabawy i różnych ćwiczeń, aby mogła w odpowiedni sposób spożytkować swoje ogromne pokłady energii. Ze względu na to, że jest to wciąż szczeniak przyszły właściciel musi być gotowy na naukę psiaka podstawowych zasad – zachowywania czystości czy też zostawania samemu w domu.

Kontakt do wolontariuszki: 517 586 954 (Ela)