Back to ADOPTOWANE

Czu

CZU P 39/01/21
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2019
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: STYCZNIA 2021

Kategoria:

Opis

Czu to duży, około 2-letni pies w typie bernardyna, który został oddany do „Okna Życia” przy ul. Floriańskiej. Nie znamy jego wcześniejszej historii oraz powodów oddania.

Jak przystało na tak młodego psa, jest bardzo radosny i przyjacielski. Lubi mizianie i zawsze bardzo cieszy się na kontakt z człowiekiem. Boks zamieszkuje z kolegą, z którym dobrze się dogaduje. Chociaż psiak czasami próbuje zdominować swojego współlokatora, to między chłopakami raczej nie dochodziło do tej pory do żadnych sprzeczek, a na wspólnych spacerach obydwoje ładnie spacerują.

Czu z natury nie wyrywa się na smyczy do innych psów, mimo iż czasami wykazuje zainteresowanie nimi, ale bardziej w celu zabawy. Jednak to on przewodzi na spacerach, jest ciekawski i gdy umyśli sobie swój kierunek, to nie jest łatwo go zawrócić, głownie ze względu na drzemiącą w nim siłę. Psiak jest również bardzo towarzyski, zdarzyło mu się nawet przeskoczyć między boksami w poszukiwaniu towarzysza zabaw, dlatego w domu musi mieć zapewnione odpowiednie warunki.

Poszukujemy odpowiedzialnego opiekuna, który poradzi sobie z naszym schroniskowym misiem i wychowa go na porządnego i dostojnego kawalera.

Kontakt do wolontariuszek: 785 027 026 (Nika) 692 969 510 (Monika)