Back to ADOPTOWANE

Czaruś

CZARUŚ P 27/08/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2013
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU: OD SIERPNIA 2020

Kategoria:

Opis

Siedmioletni Czaruś został oddany do schroniska przez swoich poprzednich opiekunów. Jako powód zrzeczenia podano agresje i w związku z tym przez dwa pierwsze tygodnie psiak był na obserwacji.

Odkąd wolno mu już wychodzić na spacery, dał się poznać jako naprawdę sympatyczny pies. Kiedy wchodzi się do boksu, Czaruś szczeka, jak większość schroniskowych lokatorów, ale po chwili uspokaja się, bez problemu daje sobie założyć obroże i bardzo chętnie wychodzi na spacer machając ogonkiem.

Psiak na swoich krótkich, jamniczych nóżkach bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nigdzie się nie spieszy a w przerwach chętnie częstuje się smaczkami lub wywraca na plecki wystawiając brzusio do głaskania. Czaruś, jak przystało na prawie jamnika ma tendencje do obszczekiwania mijających go psich kolegów. Nie jest to jednak bardzo uciążliwe, wystarczy odwrócić jego uwagę lub poprostu odejść w inna stronę.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie Czarusia i umówienia się na spacer przedadopcyjny. Ze względu na powód zrzeczenia podany przez poprzednich opiekunów, rekomendowanych byłoby nawet kilka spacerów zapoznawczych i preferowany dom bez małych dzieci.

Kontakt do wolontariuszki: 785 027 026 (Nika)