Back to ADOPTOWANE

Colin

COLIN P 45/01/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2016 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Colin jest niewielkim 3-letnim psiakiem. Został znaleziony i niestety nikt się po niego nie zgłosił. Wolontariuszom dał się poznać jako przekochany psiak, bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Gdy się koło niego kucnie od razu kładzie się na plecki i wystawia brzuszek go głaskania. Na wybiegu lubi pobiegać i powęszyć, ale siedzenie na kolanach jest dla niego zdecydowanie ulubioną aktywnością. Jest także małym łakomczuchem i uwielbia prosić o smakołyki, wpatrując się w opiekuna swoim maślanym wzrokiem, przez co bardzo ciężko jest mu odmówić 😉 Na smyczy chodzi różnie, miewa lepsze i gorsze momenty. Gdy zobaczy innego psiaka, zdarza mu się wtedy pociągnąć w jego kierunku.

Podczas spaceru lubi zwiedzać teren i obwąchiwać wszystko wokół. Boks zamieszkuje z dwoma suczkami, z którymi nie wchodzi w konflikty. Nie dogaduje się jednak z samcami, z natarczywymi sukami również miewał 'kłótnie’. Najprawdopodobniej mógłby zamieszkać w domu z suczką, jednak konieczne byłoby wcześniejsze zapoznanie czworonogów.

Colin to przeuroczy piesek, pełen miłości do ludzi i pozytywnej energii. Szczęśliwiec, który adoptuje tego słodziaka z pewnością zyska wspaniałego przyjaciela na dobre i złe.

KONTAKT DO WOLONTARIUSZA: Ania- 724 107 714