Back to ADOPTOWANE

Ciastek

CIASTEK P 3/08/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015 r.
ROZMIAR: DUZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Ciastek zasłużył na swoje imię podwójnie. Jest niekwestionowanym slodziakiem i ma piękną puszystą sierść w biszkoptowym kolorze. Nasz prawie labrador 🙂 ma około 5 lat i trafił do schroniska przywieziony przez osobę, która znalazła go błąkającego się w okolicach Prokocimia.

W azylu dał się poznać z samych dobrych stron. Musiał mieszkać wcześniej z człowiekiem, bo bez problemu daje sobie założyć obroże i bardzo chętnie wychodzi na spacer. Na początku potrafi troszkę ciągnąć na smyczy, ale gdy spożytkuje namiar energii uspokaja się i idzie tempem wolontariusza. Mijane psy zazwyczaj ignoruje, ale zdarza mu się czasem pokazać ząbki, jeśli jakiś psiak mu się nie spodoba, lub jeśli po prostu się przestraszy.

Pomimo swoich niemałych gabarytów jest psem dość delikatnym i przyszły opiekun będzie musiał nauczyć się przewidywać Ciastkowe zachowania w różnych sytuacjach. Psiak jest bardzo kontaktowy i na pewno szybko odnajdzie się w nowym domu.

Ciastek szuka opiekuna, który zapewni mu odpowiednia dawkę ruchu i poświęci czas na zabawę i ułożenie tego młodego, radosnego psa.
Zachęcamy do kontaktu z wolontariuszem i poznania Ciastka na spacerze przedadopcyjnym.

Kontakt do wolontariuszki: 785 027 026 (Nika)