Back to ADOPTOWANE

Ciastek

CIASTEK P 37/02/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD: LUTEGO 2021

Kategoria:

Opis

Ciastek to sześcioletni psiak w typie labradora, który do schroniska trafił pod koniec lutego. Ciastek został znaleziony, gdy błąkał się po ulicy Księcia Józefa, a do azylu przywiozła go osoba, która go znalazła. Do dzisiaj nikt się po niego nie zgłosił.

Przy pierwszym spotkaniu Ciastek nie wykazywał najmniejszej niechęci do poznawania nowych osób – z wszystkimi wolontariuszami wesoło się witał i był ogromnie otwarty do człowieka. Niestety, Ciastuś nie przepada za innymi psami. W boksie musi mieszkać sam, a na spacerach oszczekuje inne psy i ciągnie w ich kierunku. Początek każdego spaceru odbywa się w szaleńczym tempie. Jest to wtedy moment gdy Ciastek zapomina o prowadzącym go opiekunie, ponieważ tak bardzo jest pochłonięty obwąchiwanie całego świata. Z czasem, gdy już najpilniejsze potrzeby zostaną zaspokojone, lubi o sobie przypomnieć . Uwielbia się wtedy bawić piłkami czy patykami za którymi wprost przepada! W ferworze zabawy jest wówczas w stanie nawet zignorować mijanego psa. 🙂

Ciastek to inteligentny, kochany psiak, który świetnie odnajdzie się jako pies biegowy czy po prostu towarzysz dla aktywnej rodziny.

Kontakt do wolontariuszy: 533 191 011 (Cristiana), 503 757 874 (Justyna)