Back to MAŁE PSY

Chopin

CHOPIN P 107/06/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2022

Kategoria:

Opis

Chopin to niewielki piesek o ciekawym umaszczeniu. Został znaleziony na ulicy i przywieziony do schroniska, więc z tego powodu nie znamy jego przeszłości.

Od samego początku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników schroniska i wolontariuszy. Widać, że nie miał złych doświadczeń z ludźmi. Jest przemiłym psiakiem szukającym kontaktu z człowiekiem. W obecności ludzi zawsze wesoły, pogodny, uśmiech nie schodzi mu z pyszczka. Jest łasy na pieszczoty i bardzo cieszy się z każdej chwili spędzonej z opiekunem. Uwielbia głaskanie, drapanie za uszkiem czy po brzuszku, daje się czesać i nawet z takiej formy kontaktu czerpie sporą przyjemność.

Szybko się przywiązuje, jest psem wiernym i otwartym na kontakt z ludźmi. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, ładnie chodzi na smyczy. Jest dość energiczny i ruchliwy. Nie ma problemu z zakładaniem obroży czy szelek. Boks dzieli z różnymi psami i jego relacje z nimi są dobre. Czasami, gdy boks dzielił z „awanturnikiem” i zazdrośnikiem o uwagę człowieka i gdy tamten prowokował awantury, Chopin odpowiadał na jego zaczepki.

Na spacerach bardzo zwraca uwagę na inne mijane psy i dość mocno je oszczekuje. Przyszły opiekun powinien popracować nad jego dalszą socjalizacją z innymi czworonogami. W boksie nie niszczy kocyków czy legowisk.

Chopin czeka na swojego człowieka, który okaże mu sporo miłości i poświęci mu swoją uwagę.

Kontakt do wolontariuszki: 515 464 338 (Anita)