Back to ŚREDNIE SUKI

Cheetos

CHEETOS P 85/01/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2023

Kategoria:

Opis

Cheetos to wspaniała sunia w typie pitbulki. Trafiła do schroniska oddana przez właścicieli, bo trudno ich nazwać jej opiekunami. Oficjalnym powodem było ugryzienie przez nią dziecka. Nie wiemy, czy był to rzeczywista przyczyna, czy wymówka, by nie wysłuchiwać o bezduszności zostawiania psa, ale na pewno zanim wydamy ją do rodziny z dzieckiem, zweryfikujemy jej zachowanie w stosunku do dzieci.

Suczka jest bardzo wstrzemięźliwa w kontaktach z innymi psami. Jej stosunek do przedstawicieli swojej rasy stanowi niewiadomą, bo jej reakcje nie są dla nas oczywiste i zależą od zachowań psa w stosunku do niej.

Najjaśniejszą stroną suni jest jej stosunek do człowieka, jest niesamowicie pro ludzka, uwielbia zabawy i siłowanie się z opiekunem. Spuszczona luzem ze smyczy na terenie wybiegu Cheetoska cały czas jest przy człowieku i prosi go o interakcje i zainteresowanie. Jest bardzo kochana i jeżeli nawet nie lubi dzieci, to polecam ją osobom bez dzieci niemal w ciemno.

Powinna też być jedynaczką w domu, ale nie wykluczam domu z innym psem, z którym może się poznawać na wspólnych spacerach w obecności wolontariusza i behawiorysty w naszym schronisku. Sunia epatuje wspaniałą energią, którą po prostu zaraża. Nie da się w jej towarzystwie być smutnym lub nieobecnym .

Kontakt do wolontariusza: 601446752