Back to ADOPTOWANE

Cezar

CEZAR P 129/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2022

Kategoria:

Opis

Cezar przyjechał do nas z Ukrainy, gdzie podobno mieszkał w domu tymczasowym razem z innymi psami. To piękny pies wyglądający jak rasowy owczarek niemiecki, godnie reprezentujący swoją rasę. Ten olbrzym wygląda groźnie, ale to tylko pozory. W środku to mały, słodki szczeniaczek, który nigdy nie skrzywdziłby człowieka.

Należy pamiętać jednak, że to duży pies, który bardzo potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu. Na spacerach początkowo bardzo ciągnie, jednak potem się uspokaja, ale z całą pewnością jest to spowodowane tym, że męczy się w małym boksie. Pomimo tego, że w domu tymczasowym miał mieszkać z innymi psami, nie polecamy go do drugiego psa. Cezar ma chęć dominacji jak na prawdziwego króla przystało i mieszkanie z drugim psem mogłoby się źle skończyć.

Cezar zna podstawowe komendy i widać, że bardzo szybko się uczy. Dodatkowo to mały pieszczoch, który uwielbia pokazywać brzuch do głaskania oraz korzystać z naszego schroniskowego „basenu”. To idealny kompan na długie lata. Jego wiek jest naszym zdaniem bardzo zawyżony, bo z całą pewnością nie jest on schroniskowym „emerytem” 😊

Kontakt do wolontariusza: 790 761 144 (Zosia)