Back to ŚREDNIE SUKI

Burka

BURKA P 31/04/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2021
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2022

Kategoria:

Opis

Burka to młodziutka, szorstkowłosa suczka. Nie wiemy nic o jej przeszłości, ale na podstawie jej zachowania widać, że nie chowa urazy wobec ludzi. Chętnie wita się z wolontariuszami, bez problemu daje zapiąć się w sprzęt spacerowy. Entuzjastycznie reaguje na głaskanie i wszelkie inny przejawy sympatii ze strony człowieka. Będzie świetnym towarzyszem i do zabawy, i do przytulania na kanapie.

Na spacerach truchta energicznie, jak przystało na młodego pieska i zdarza jej się ciągnąć, ale ze względu na jej rozmiary nie jest to szczególnie uciążliwe. Jest to niedogodność, którą można bez problemu przepracować, szczególnie że już teraz widać postępy w tej kwestii.

Zmorą Burki są jednak inne psy, które zaciekle obszczekuje na spacerze. W domu powinna być jedynaczką, ponieważ ma na swoim koncie kilka ataków na psich kolegów – nie były szczególnie groźne, ale widać, że nie dogaduje się z innymi psami.

Ze względu na młody wiek i energiczne usposobienie Burka będzie potrzebować odpowiedniej dawki ruchu, ale żeby nie straszyć – regularne spacery w pełni zaspokoją jej wymagania. Jej nowy opiekun będzie musiał nauczyć ją odrobiny ogłady, otrzyma jednak w zamian za to świetnego psiego przyjaciela.

Kontakt do wolontariusza: 517 519 123