Back to ADOPTOWANE

Burgund

BURGUND P 51/10/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2019

Kategoria:

Opis

Burgund trafił do schroniska wraz z licznym rodzeństwem jako malutki szczeniaczek, ale niestety nie miał szczęścia wśród innych maluchów i do tej pory nie został adoptowany. Burgund obecnie ma pół roku, a pobyt na Rybnej coraz gorzej wpływa na jego dorastanie. W tym wieku czas powinien spędzać na zabawach, nauce chodzenia na smyczy, nauce czystości czy zostawania samemu w domu – w warunkach schroniskowych jest to bardzo trudne, gdy kontakt z wolontariuszem ma się dwa/trzy razy w tygodniu.

Burgund jest najodważniejszy z trójki rodzeństwa, które jeszcze pozostaje w schronisku. Razem z bratem Leonem zamieszkał z dwoma starszymi psiakami, co bardzo korzystnie wpłynęło na jego socjalizację. Obecnie jest nie do zatrzymania na wybiegu – gdy jego kolega Azorek biega za piłeczką, on robi niezliczone okrążenia. Jest też ogromnym łakomczuchem – co jest bardzo korzystne, bo za smaczki uczy się nowych rzeczy. Chodzenie na smyczy jest jeszcze dla niego problematyczne, ale powoli się z tym oswaja.

Burgund, tak jak i jego brat Leoś, bardzo potrzebuje domu. Jeśli szukasz młodego psiaka i możesz poświęcić mu czas na naukę, to Burgund czeka na Ciebie na Rybnej 🙂

Kontakt do wolontariusza: Ania – 724 107 714