Back to ADOPTOWANE

Bunia

BUNIA P 119/04/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018 r.
WIELKOŚĆ : MAŁA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Bunia to niewielka, 10-miesięczna sunia. Jest bardzo ładnym psiakiem, o krótkiej, lśniącej sierści w odcieniach szarości. Jej oczka o zawadiackim spojrzeniu pilnie obserwują otaczający ją świat, a przede wszystkim człowieka. Uwielbia głaskanie, przytulanie, wskakuje na kolana i doprasza się o uwagę. Jak na młodego psa przystało, lubi też ruch. Biega na wybiegu i zaczepia koleżanki z boksu do zabawy. Jest w tym natarczywa, więc jeśli miałaby zamieszkać z innym psem, to musi to być odpowiednio dobrany kompan, aby nie było między nimi spięć. Na spacerze pędzi przed siebie, ciągnie, ale jest nieduża, więc łatwo ją utrzymać. Trzeba ją dopiero nauczyć ładnego chodzenia przy nodze i innych podstawowych zachowań. Psinka nie ma nawet roku, więc osoba adoptująca musi się liczyć z tym, że będzie ona potrzebować ułożenia i wychowania.

Bunia jest cudownym, energicznym psem. Nie powinna mieć problemu z dziećmi, ale warto przyjść i sprawdzić, jak się przy nich zachowa. Nadaje się zarówno do domu, jak i do mieszkania, do aktywnej rodziny, ale również do osób prowadzących spokojniejszy tryb życia. Będzie idealną towarzyszka dla każdego, kto tylko da jej szansę. Już raz została adoptowana, ale szybko oddano ją z powrotem, ponieważ nie dogadała się z psem rezydentem. Jeżeli miałaby nie być jedynym czworonogiem w nowym domu, osoby zainteresowane adopcją powinny przyjechać do schroniska ze swoim podopiecznym i zapoznać ze sobą zwierzaki.

Bunia nie powinna dorastać w schronisku. Zasługuje na swojego człowieka, który obdarzy ją miłością i uwagą, a sunia na pewno odwdzięczy się tym samym.

Kontakt do wolontariuszy: ‭790 231 318‬, 530 189 280, 507 826 269‬