Back to ADOPTOWANE

Bubu

BUBU P 109/02/18
W SCHRONISKU OD: LUTY 2018
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
KASTRACJA: TAK
ROZMIAR: DUŻY

Kategoria:

Opis

Idąc w stronę kojca, w którym mieszka Bubu, już z daleka zobaczycie rozszalałą i ujadająca kulkę złotawej sierści… Niech Was jednak nie zmylą pozory. Bubu to kapitalny, bardzo aktywny i potrzebujący kontaktu z człowiekiem zwierz. Jest młodym, 2-letnim psem, który trafił do schroniska jeszcze w wieku szczenięcym i jako młodziak został adoptowany. Niestety adopcja nie była trafiona i Bubu wrócił do schroniska z łatką “agresywny”. Po powrocie bardzo bał się smyczy i początkowo nie pozwalał jej sobie założyć.

Dzisiaj Bubu kompletnie nie wykazuje negatywnych zachowań wobec człowieka. Kiedy opiekun zbliża się do bramki boksu, Bubu drapie z całych sił kratę, nie mogąc się doczekać spaceru. Bez problemu pozwala sobie ubrać uprząż i kaganiec. Tuż po wyjściu szybko rozładowuje nagromadzoną energię i po chwili się wycisza. Uwielbia bieganie, penetrowanie terenu i zabawę.

Bubu będzie potrzebował aktywnego opiekuna bądź dużej przestrzeni, a także kontaktu i zainteresowania ze strony opiekuna. Trochę brakuje mu psich manier i ogłady, które trzeba wypracować, ale raczej nie będzie to ciężka praca, bo psiak jest szalenie pojętny. Na pewno na czas nauki psich zwyczajów powinien mieszkać sam. Przyszłemu opiekunowi odwdzięczy się wesołym towarzystwem i niegasnącym entuzjazmem.

Kontakt do wolontariusza: 601 446 752