Back to ADOPTOWANE

Bubol

BUBOL P 105/05/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MAJ 2022

Kategoria:

Opis

Bubol to piękny, 5-letni psiak o łagodnym usposobieniu. W stosunku do człowieka jest miły, pozytywny, przyjacielski. Nigdy nie przejawiał żadnych oznak agresji. Na początku był nieco nieśmiały i trochę bał się wyjść poza schroniskowy parking, teraz ma ten etap już za sobą. Bardzo się otworzył i tylko czeka, aż przyjdzie po niego wolontariusz i wyprowadzi go na spacer – który oczywiście uwielbia. Na pierwszych spacerach był nieco zdziwiony, co też zakładają mu przed wyjściem za sprzęt i trwało to kilka minut. Z każdym kolejnym razem było już tylko lepiej, a psiak szybko pojął, że jest to przepustka do przechadzki ;).

Bubuś to wesoły, zrównoważony psiak. Na smyczy chodzi ładnie, na wybiegu lubi powęszyć, pobiegać, przyjdzie na chwilę głasków do opiekuna – najlepiej gdy już trochę pozna daną osobę – wtedy czuje się bardziej swobodnie.

Bubuś w boksie mieszka sam, ale na spacerach nie przejawia agresji względem innych psich kolegów – czasem może troszkę pociągnąć w ich kierunku, ale jest to wyraz zainteresowania. Na spacerach równoległych jest bardzo grzeczny w stosunku do swojego psiego towarzysza.

Bubol to mądry psiak i na pewno udowodni to swoim przyszłym opiekunom. W domowych warunkach pokaże, że to oddany, czuły i świetny przyjaciel. Bardzo potrzebuje opuścić już schroniskowy boks i zamieszkać w domu, w którym doświadczy opieki i miłości.

Kontakt do wolontariusza: 512 24 15 28 (Ewa)