Back to ADOPTOWANE

Bublik

BUBLIK P 95/04/23
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2022 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2023

Kategoria:

Opis

Bublik to roczny psiak w typie husky, który został oddany do „okna życia”. Żywiołowy temperament to jego znak rozpoznawczy, a szybkość bez wątpienia ma we krwi. Jak na zaprzęgowego psa przystało, najbardziej uwielbia biec, pędzić i gnać przed siebie. Jest spragniony ruchu i wspólnej zabawy. Uwielbia wybieg, gdyż tam nic go nie ogranicza, jednak pozostawiony sam sobie, szybko się nudzi i niecierpliwi, dlatego tak ważne jest dla niego zainteresowanie ze strony człowieka.

Oprócz niezliczonych pokładów energii, ma on do zaoferowania to, co z pewnością i dla niego najważniejsze, czyli bezgraniczną wierność i oddanie swojemu opiekunowi. Nie pogardzi on pieszczotom, a zwłaszcza po spacerze, kiedy już emocje nieco opadną, a zmęczenie fizyczne weźmie górę. Wtedy staje się prawdziwym białym misiem, szczęśliwym że może być na pierwszym planie. Przed Bublikiem jeszcze trochę nauki, jak zwolnić tempo i cieszyć się spokojnym spacerem, ale z pewnością jest to do wypracowania przy odrobinie cierpliwości.

W stosunku do mijanych psiaków Bublik bardzo lubi zaznaczyć swoją obecność, dając głos, a tym samym oznajmiając wszem i wobec, że on również zasługuje na zerknięcie w jego stronę. Jest trochę takim upartym atencjuszem, który chce być w centrum uwagi, ale patrząc w jego oczy, nie sposób oprzeć się pięknemu spojrzeniu i szerokiemu uśmiechowi, którym zaraża wszystkich wokół.

Szukamy dla Bublika opiekuna, który również kocha aktywność fizyczną tak bardzo jak on i poświęci mu swój czas, zapewniając odpowiednią ilość spacerów. Nie jest psiakiem, który zadowoli się jedynie wielkim ogrodem do spożytkowania swojej energii, ale potrzebuje on również odrobiny wytchnienia na kanapie u boku człowieka.

Zapraszamy do wspólnych spacerów z tym pięknookim młodzieńcem!

Kontakt do wolontariuszki: 880 480 743