Back to ADOPTOWANE

Bryś

BRYŚ P 18/07/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2021

Kategoria:

Opis

Bryś to bardzo radosny i uroczy 8-letni przystojniak w typie terrier, oddany do Okna Życia w lipcu tego roku. Powód porzucenia nie jest znany, może się znudził, może był nietrafionym prezentem albo po prostu sytuacja życiowa właściciela zmieniła się i nie mógł się nim dalej opiekować – a więc jego przeszłość nie jest nam znana. Nie wiadomo, jakie życie wiódł do tej pory, jednak jego osobowości wskazuje, że jest to pies domowy.

Mimo traumatycznego przeżycia i rozłąki z właścicielem oraz swoim ulubionym legowiskiem, Bryś nie stracił nadziei i wiary do ludzi i wciąż pragnie kontaktu z człowiekiem. Bryś to pies ciekawy świata, pełen energii, idealny kompan do spacerów i zabaw. Bez problemu daje sobie założyć obrożę, oczywiście nie obędzie się bez przytulasów. Jest to pies, który idealnie nadaje się jako towarzysz do aktywności na świeżym powietrzu, jak również miziania i przytulania pod ciepłym kocykiem.

Jego zachowanie wskazuje, że to pies nauczony życia z człowiekiem. W schroniskowym boksie całymi dniami wyczekuje wolontariusza, który zabierze go na spacer. Puszczony ze smyczy na schroniskowym wybiegu biega i buszuje w trawie, a co jakiś czas wyłania się z wysokiej trawy i radośnie skacze z podniesionym ogonem. Bryś to typowy łakomczuch – na widok smaczka natychmiastowo przerywa tropy i reaguje na przywołanie wolontariusza. Bryś to pozytywnie nastawiony pies, ma wesołe usposobienie i niekończące się pokłady energii. Wszystko wokół jest dla niego interesujące, wita się ze wszystkimi, uwielbia głaskanie, przytulanie i wspólne zabawy.

Ma przyjacielskie nastawienie do wszystkiego, dlatego po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać z innym psem. Obecnie Bryś mieszka w schroniskowym szpitalu ze względu na uraz przedniej łapki – więcej informacji udzielą schroniskowi weterynarze.

Szukamy kochającego i cierpliwego domu dla Brysia, który kocha obecność człowieka i pragnie podarować swoje serce nowym opiekunom. Bryś to przyjazny i entuzjastyczny pies, który zasługuje na lepsze życie. W zamian za pełną miskę, legowisko i trochę uwagi, Bryś odwdzięczy się psią miłością i wiernością na lata.

Kontakt do wolontariuszki: 519 381 736 (Dorota)