Back to ADOPTOWANE

Brutus

BRUTUS P 97/01/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: STYCZEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Brutus to bardzo fajny, wesoły czekoladowy psiak o pięknych oczkach i jamnikowatym wyglądzie. Został wraz z drugim psiakiem znaleziony w Parku Krakowskim i przywieziony do schroniska. Bruno to niewątpliwie inteligentne i pełne wdzięku stworzenie o miłym, przyjaznym, zrównoważonym i spokojnym charakterze. Nie wykazuje agresji ani do człowieka, ani do innych psów. Bezbłędnie się z nimi dogaduje.

Na smyczy Brutus chodzi bardzo ładnie, uwielbia spacery, jest na nich radosny i pełen pozytywnej energii. Bardzo lubi także kontakt z człowiekiem – pieszczoty i głaskanie przez opiekuna.

Brutus został prawdopodobnie porzucony ze względu na jego problemy zdrowotne, ponieważ zdarzyły mu się ataki padaczkowe. Szczegóły na temat dalszego leczenia pieska można uzyskać u lekarzy weterynarii w schroniskowym ambulatorium.

Ten niezmiernie pozytywny i o wielkim sercu pies poszukuje swojego człowieka, lecz takiego NA ZAWSZE, który otoczy go staranną opiekę. Taki przyjaciel jak Brutus jest tego wart, bo to prawdziwy skarb w psim wcieleniu!

Kontakt do wolontariusza: 512 24 15 28