Back to ADOPTOWANE

Brutus

BRUTUS P 42/11/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LISTOPADA 2021

Kategoria:

Opis

Brutus to 1,5-roczny, średniej wielkości psiak, który trafił do schroniska po zrzeczeniu się go przez właściciela z powodu wyjazdu.

Nie ma człowieka, który przejdzie obojętnie obok Brutusa. Wystarczy, że spojrzysz w jego niezwykłe oczy i… przepadłeś! Z pewnością w jego żyłach płynie domieszka północnej krwi, o czym świadczą nie tylko oczy, ale również wielkie zamiłowanie do żwawych spacerów.

Brutus ma bardzo pogodne i przyjacielskie usposobienie. Chętnie oddaje się pieszczotom i bardzo lgnie do człowieka. Nie rozumie, czemu nagle z ciepłego mieszkania znalazł się w schronisku, gdzie warunki nie są łatwe, zwłaszcza zimą.

Brutus dzisiaj nie przejawia problemów behawioralnych. Wydaje się, że poradzi sobie z nim osoba również bez większego doświadczenia, pamiętając o zaspokojeniu jego naturalnych potrzeb.

Brutus na spacerach jest zainteresowany innymi psami, ale w sposób przyjazny i nie wykazuje wobec nich agresji. To młody psiak, który z chęcią by się pobawił.

Z pewnością przyda mu się nauka podstawowych komend, bo w poprzednim domu nie został ich nauczony. Liczymy, że przyjemność ze wspólnej nauki Brutus będzie mógł poznać w swoim nowym domu, ze swoim człowiekiem.

Kontakt do wolontariuszki: 663 430 267