Back to ADOPTOWANE

Brutus

BRUTUS P 74/01/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2007 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
RASA: AMSTAFF MIX
KASTRACJA: ODROCZONA Z POWODÓW MEDYCZNYCH
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Brutus to starszy psiak w typie amstaffa. Odkąd został przywieziony do schroniska, przebywa w szpitaliku. Trafił do nas bardzo wychudzony, nie miał siły nawet wstawać. Z początku był wycofany i nieśmiały, jednak nigdy nie okazywał żadnej agresji wobec ludzi. Teraz nieco przybrał na wadze, wygląda już znacznie lepiej i ma więcej energii.

Brutus bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia powolne spacerki, ponieważ bardzo lubi węszyć i poznawać wszystko, co spotka na swojej drodze. Jest zafascynowany tym, co dzieje się wokół. Brutus widząc inne pieski na spacerze, zachowuje się w stosunku do nich bardzo spokojnie i tylko spogląda na nie z zainteresowaniem. W schronisku dzieli boks z innymi psami i nie wchodzi z nimi w konflikty. Nie wiemy, jaki jest jego stosunek do kotów.

Brutusek bardzo się cieszy z każdych odwiedzin, merda ogonkiem i domaga się głaskania po główce. Z każdym dniem wydaje się radośniejszy. To bardzo towarzyski psiak, przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi. Jak każdy psi senior marzy o zasłużonej psiej emeryturze – rękach do głaskania, pełnej misce, ciepłym kącie i miłości od opiekuna, którą odwzajemni. Kto da mu szansę?

Jeśli chciałbyś poznać Brutuska skontaktuj się z wolontariuszka, która się Nim opiekuje. Nr tel. 503 081 921