Back to ADOPTOWANE

Brutek

BRUTEK P 78/11/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2013
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: NIE (oczekuje)
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2020

Kategoria:

Opis

Brutek to mały, około 7-letni psiak, który został oddany do schroniska z powodu agresji w stosunku do dziecka. Przy zrzeczeniu okazało się, że piesek był źle traktowany w rodzinie, będąc prawdopodobnie „zabawką” dla niepełnosprawnego dziecka, co mogło być przyczyną agresji. Z powodu tych złych doświadczeń przed adopcją wymagana jest konsultacja behawiorystyczna.

Brutek w schronisku dał się poznać jako bardzo przyjazny piesek, uwielbiający człowieka, przytulanie i głaskanie. Jeśli się mu na to pozwoli, to bardzo chętnie rozdaje buziaczki. Nie wykazywał do tej pory żadnych agresywnych zachowań. Na początku boks dzielił z pieskiem swojej wielkości, a obecnie mieszka z małą suczką i w obu tych przypadkach dobrze dogadywał się ze współlokatorami, dlatego po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać w domu z psim rezydentem. Na schroniskowe koty reaguje obojętnie, dlatego nie wykluczamy również domu z kotami.
Na spacerach psiak ładnie chodzi na smyczy i mimo że jest zainteresowany otaczającym go światem zawołany wraca do człowieka po dawkę głasków.

Brutek poszukuje swojego nowego domku, w którym dostanie dużo miłości, której nie miał w poprzedniej rodzinie. Z powodu swoich wcześniejszych doświadczeń piesek nie jest polecany do domu z małymi dziećmi.

Kontakt do wolontariusza: 692 969 510