Back to ADOPTOWANE

Bruno

BRUNO P 81/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2014
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPNIA 2021

Kategoria:

Opis

Bruno to 7-letni psiak oddany do schroniska z powodu wyjazdu właściciela za granicę. Na razie Bruno jest przerażony nowym miejscem w którym się nagle znalazł. W boksie mieszka z kolegą z którym się dobrze dogaduje i który dodaje mu otuchy. Na spacerach nie zwraca uwagi na inne psy, interesuje go za to wszystko dookoła.

Jest ciekawski, ale i trochę lękliwy, bo gdy coś nagle go zaniepokoi, próbuje zawracać do schroniska, które z braku alternatywy traktuje jako swoją bezpieczną przystań . Bardzo lubi głaskanie ale nie jest nachalny i tego samego oczekuje od człowieka. Może zareagować nerwowo jesli zbytnio naruszy się jego przestrzeń osobistą ;). Jest łakomczuchem, czego zupełnie nie widać po jego wychudzonym ciałku, a co zdecydowanie pomaga przy przełamaniu pierwszych lodow.

Bruno potrzebuje spokojnego domu bez dzieci i kotów. Na pewno mógłby zamieszkać ze stabilnym psem rezydentem, który pomógłby mu sie odnależć w nowym otoczeniu i nabrać zaufania do ludzi. Mamy nadzieję, że znajdzie wreszcie prawdziwy dom, taki na stałe z kochającymi ludźmi, którzy poświęcą mu czas. Chcielibyśmy, aby poczuł się kochany, bo to wspaniały i inteligentny psiak,  tylko na razie trochę zagubiony.

Kontakt do wolontariuszki 608 217 403 (Magda)