Back to ADOPTOWANE

Bosman

BOSMAN P 42/04/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: KWIETNIA 2023

Kategoria:

Opis

Bosman został oddany do schroniska z powodu braku możliwości zapewnienia mu dalszej opieki. Patrząc na niego, wciąż jednak bardzo trudno jest uwierzyć, jak można pozostawić tak wiernego, oddanego przyjaciela. Zwłaszcza że jest psiakiem, który domaga się uwagi i potrzebuje bardzo dużo bliskości z człowiekiem, aby czuł, że ktoś się o niego troszczy.

Bosman dał się poznać jako bardzo mądre, inteligentne i pełne radości stworzenie, mimo że w jego oczach wciąż widać tęsknotę za domem. Uwielbia spacery i eksplorowanie otoczenia. Widząc zbliżającego się opiekuna, jest pełen ekscytacji i energii do wspólnej wędrówki. Zna kilka komend i świetnie współpracuje z człowiekiem, szybko się uczy i jest bardzo posłuszny. Po skończonym spacerze zawsze jest czas na dużo przytulasków, które uwielbia. Widać, że na co dzień kontakt z człowiekiem jest mu niezbędny i jest on spragniony jego obecności.

Mijając inne psiaki, Bosman jest zawsze żywo zainteresowany, ale i ostrożny. Jego nastawienie jest pozytywne. Chętnie zapozna się z nowym towarzyszem, jeśli tylko ten odwzajemni jego przyjazne podejście. Z informacji przekazanych od poprzednich właścicieli wiemy, że Bosman mieszkał z dziećmi oraz kocim współlokatorem, z którym bardzo dobrze się dogadywał. Na spacerach, jeśli jakiś mały kotek czmychnie mu przed nosem, Bosman nie omieszka poderwać się w jego stronę, dlatego z pewnością koniecznym będzie wcześniejsze zapoznanie, jeśli miałby on trafić do domu, gdzie rezyduje już potencjalny przyszły koci współtowarzysz.

Ten młody, dostojny kawaler potrzebuje jedynie odrobiny miejsca na wspólnej kanapie, zainteresowania człowieka i bezgranicznej miłości, bez której nawet najbardziej luksusowe legowisko nie pozwoli mu być w pełni szczęśliwym. Chcemy, aby ktoś odwzajemnił jego oddanie i już nigdy go nie porzucił, ale był z nim przez całe jego pieskie życie.

Zapraszamy do wspólnych spacerów zapoznawczych z kochanym Bosmankiem, niech wie, że może jeszcze spotkać na swojej drodze dobrego opiekuna o wielkim sercu, takim jak jego.

Kontakt do wolontariuszki: 880 480 743