Borys

BORYS P 58/12/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2010 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
RASA: OWCZAREK NIEMIECKI
KASTRACJA: ODROCZONA Z POWODÓW MEDYCZNYCH
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Borys to sporej wielkości psiak o równie wielkim sercu. Jest to jeden z najłagodniejszych i najbardziej przyjacielskich owczarków, jakie mieliśmy okazję poznać. Borysek jest bardzo towarzyski, zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psiaków. Nie lubi przebywać sam w pokoiku, za to kiedy ma towarzystwo od razu się rozwesela. Obecnie mieszka z dwoma kolegami, z którymi świetnie się dogaduje. Nie jest agresywny ani w stosunku do psów, ani do ludzi. Nie wiemy, jaki jest jego stosunek do kotów.

Borys bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie szarpie. Kiedy na spacerze widzi nieznanego psa jest bardzo podekscytowany, zaczyna szczekać i bardzo chce się przywitać z nowym kolegą. Najchętniej zaprzyjaźniłby się z każdym napotkanym pieskiem i człowiekiem.

Borys jest największym fanem piłeczek. Swoją ulubioną żółtą piłkę do tenisa często zabiera, niosąc w pysku nawet na spacer, a jeśli w przypływie radości na myśl o wyjściu zapomni o swojej piłeczce, wracając ze spacerku od razu po nią idzie. Oczywiście jak większość piesków Borys uwielbia być głaskany, ale także bardzo lubi kiedy się go przytula.

Borys to naprawdę cudowny psiak, który niestety z powodów medycznych ma bardzo małe szanse na adopcje. Jak u większości starszych owczarków niemieckich zaczęły się u niego problemy z tylnymi łapami. Borys jednak na razie bardzo ładnie chodzi, a nawet biega, jest pełen energii i radości życia. Więcej o stanie zdrowia Borysa można dowiedzieć się u schroniskowych weterynarzy.

Borys jest wspaniałym psiakiem, który zasługuje na ciepły dom. Ma w sobie dużo miłości, którą chciałby obdarzyć swojego właściciela. Każdego dnia z utęsknieniem czeka na przyjaciela, który będzie już z nim na zawsze…

Jeśli chciałbyś poznać Borysa skontaktuj się z wolontariuszką, która się Nim opiekuje. Nr tel. 503 081 921