Back to ADOPTOWANE

Borys

BORYS P 94/07/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LIPCA 2021

Kategoria:

Opis

Borys to młodziak, który został oddany przez właściciela ze względu na brak możliwości finansowych utrzymania psa. W stosunku do człowieka jest bardzo pozytywnie nastawiony, jednak na spacerze najważniejsze jest dla niego otoczenie i w obliczu wielu ciekawych bodźców, trudno skupić mu uwagę na przewodniku.

Po wyjściu z boksu jest istnym wulkanem energii – biegnie na smyczy byle przed siebie, byle szybciej. W miarę trwania spaceru emocje powoli opadają i Borys zachowuje się coraz spokojniej, ale chodzenie na luźnej smyczy jest mu jeszcze dość obce 😉
Spotkane psy potrafi minąć grzecznie, ale w domu powinien raczej być jedynakiem.
Borys potrzebuje dopiero nauczyć się życia w mieście, ponieważ na ten moment na przejeżdżające samochody czy rowerzystów reaguje bardzo nerwowo – szczekając i wyrywając się.

Psiak nie potrafi wykonać jeszcze żadnych komend, ale uczy się współpracy z człowiekiem i na pewno na wszystko jeszcze przyjdzie czas 🙂 To wspaniały, piękny pies dla kogoś gotowego na pewne trudności wychowawcze, lecz chcącego poświęcić trochę swojego czasu, aby zdobyć wiernego przyjaciela.

Kontakt do wolontariusza: 663 430 267