Back to ADOPTOWANE

Borys

BORYS P 86/12/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LISTOPADA 2019

Kategoria:

Opis

Borys to 8-letni psiak w typie jamnika, który został znaleziony w listopadzie 2019 roku. Nie wiemy znamy jego wcześniejszej historii, więc możemy wypowiadać się na jego temat tylko na podstawie jego zachowania w schronisku. Borys jest bardzo kochanym, spokojnym psiakiem w średnim wieku, grzecznym i bezproblemowym. Ładnie dogaduje się z kolegami ze schroniskowego boksu, pięknie chodzi na smyczy i lubi towarzystwo człowieka. Trudno powiedzieć o nim coś złego, ponieważ Borysek to po prostu bardzo fajny psiak.

Kilka tygodni temu pojawiły się osoby zainteresowane adopcją Boryska, odwiedzali go i czekali, aż zostanie wykastrowany. Zaraz po kastracji Borysek został adoptowany, jednak wrócił do schroniska następnego dnia, ponieważ państwo stwierdzili, że jednak nie są gotowi na adopcję i przerosła ich ta sytuacja, więc po prostu się rozmyślili.

Borysek nadal czeka w schronisku na swojego nowego opiekuna i mamy nadzieję, że tym razem będzie to osoba odpowiedzialna, w pełni gotowa na adopcję schroniskowego psiaka. Niestety nie znamy stosunku Boryska do kotów i do dzieci, ale po jego zachowaniu możemy przypuszczać, że dobrze odnajduje się w nowym towarzystwie i nowych miejscach. Zapraszamy na zapoznawczy spacer z Boryskiem 🙂

Kontakt do wolontariusza: 604 415 982