Back to ADOPTOWANE

Bono

BONO P 48/06/22
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2020
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2022

Kategoria:

Opis

Bono vel. Simarik jest dostojnym, młodym pieskiem o charciej urodzie. Trafił do nas po śmierci właściciela. Dał się nam poznać jako wspaniały, przyjazny i bardzo towarzyski piesek. Szybko nam zaufał i pokazał swój ogrom zalet. 😊

Bono/Simarik bardzo przywiązuje się do ludzi. Tym, których zna, okazuje swą wylewność i czułość, chociażby przez rozdawanie buziaków. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, lubi sobie powęszyć i pobiegać na dłuższej smyczy. Nie jest typem psa dla kanapowców. Lubi ruch i należy mu zapewnić jego odpowiednią dawkę. Boks zamieszkuje sam, natomiast na spacerach równoległych jest obojętny względem miłych lub neutralnych psów. Tym, które go zaczepiają, nie pozostaje dłużny.

Jeśli chodzi o stosunek do ludzi, raz jeszcze podkreślimy, że jest towarzyski, przyjacielski, serdeczny. Nie sposób go nie pokochać. Radośnie wita wolontariuszy i widać, że bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Tęskni i mocno się przywiązuje. Wspaniały, oddany pies. Polecamy naszego całuśnika do odpowiedzialnej adopcji.

Kontakt do wolontariusza: 518729178; 577461244