Back to ADOPTOWANE

Bolo

BOLO P 70/11/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2013
KASTRACJA: TAK
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2021

Kategoria:

Opis

Psi ideał? Proszę bardzo – oto Bolo. Bolesław Wspaniały!

Piękny pies w typie husky, z mądrymi, brązowymi oczami. Został znaleziony – tak trafił do azylu. Dzisiaj drży ze stresu za kratami schroniskowego boksu. Nie wiemy, jaka jest historia Bola, ale nam dał się poznać jako niezwykle przyjazny, subtelny, łagodnie usposobiony psiak. Z widoczną radością i ulgą opuszcza boks, żeby raźnym krokiem wybrać się na spacer. Sprawia mu to wyraźną przyjemność, czego nie możemy powiedzieć o powrocie do boksu. Czasem trwa to długo, bo Bolo nie chce do niego wracać. Ale nawet w takich chwilach ten wspaniały pies nie okazał cienia złości.

Bolo lubi dotyk. Po pierwszym nieśmiałym poznaniu, widać, jaką przyjemność sprawa mu drapanie i głaskanie. Podczas spacerów wykazuje zainteresowanie innymi psiakami, ale jak dotąd wydaje się, że jest po prostu towarzyski i pozbawiony agresji. Ponieważ w jego żyłach płynie północna krew, może mieć skłonność do pokonywania ogrodzeń i uciekania z obroży, na co będzie musiał zwrócić uwagę jego przyszły właściciel.

Bolo nie wykazuje problemów behawioralnych, nie powinien więc przysparzać trudności we wspólnym życiu, oczywiście przy zaspokojeniu naturalnych dla jego rasy potrzeb. Jeśli ktoś planuje rozpocząć swoją przygodę z husky, a nie ma doświadczenia, to Bolo poleca się do usług, jako zrównoważony i przyjazny psiak, który może być początkiem pięknej miłości do północniaków. A jeśli rasa jest bez znaczenia, to nie bez znaczenia jest fakt, że Bolo jest psim ideałem 😉 Przyjdź i przekonaj się sam!

Kontakt do wolontariusza: 663 430 267; 605 43 77 86