Back to ADOPTOWANE

Bobi

BOBI P 5/09/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2017 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD WRZEŚNIA 2019

Kategoria:

Opis

Bobi to młodziutki, dwuletni pies. Niestety jego życie – choć krótkie, do tej pory było bardzo ciężkie. Część z Was może rozpoznać tego ślicznego psiaka o wyglądzie misia spod przejścia przy Dworcu Głównym. Bobiego dotychczasowo wykorzystywano na ulicy do zarabiania pieniędzy. Całymi dniami był zmuszany do leżenia w jednym miejscu, a wieczorami uciekał od swoich „właścicieli”. Bobi wielokrotnie trafiał do schroniska, jednak był on zaszczepiony i zachipowany, co umożliwiało odebranie psa przez osobę posiadającą książeczkę zdrowia. Na szczęście tym razem nikt nie zgłosił się i piesek po odbyciu kwarantanny może zostać już adoptowany.

Bobi to cudowny i bardzo towarzyski maluch. Jest niezwykle pozytywny i szuka kontaktu z człowiekiem – rozdaje buziaki, wdrapuje się na kolana i prosi o głaskanie. Jednym słowem jest małą, puchatą kulką szczęścia 🙂 Z innymi psami dogaduje się bez problemu. Potrafi chodzić na smyczy. Jednak nowy właściciel będzie musiał wykazać się odrobiną cierpliwości. Bobi nie miał do tej pory normalnego domu, więc bardzo możliwe, że nie jest nauczony utrzymywania czystości w mieszkaniu – do tej pory mieszkał przy namiotach swoich poprzednich właścicieli. To jednak młody i pojętny pies, którego wszystkiego można jeszcze nauczyć.

Bardzo prosimy o udostępnianie Bobiego, który zasługuje na kochający dom i beztroskie pieskie życie, którego do tej pory nie zaznał.

fot. Skundlony.pl