Back to ADOPTOWANE

Bob

BOB P 70/01/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2022

Kategoria:

Opis

Bob trafił do schroniska z ranami po pogryzieniu. Na szczęście szybko otrzymał pomoc w schronisku i odzyskał zdrowie :). Nie wiemy jednak, jaka była jego przeszłość.

Bob jest psim aniołkiem. Jest łagodny, przyjacielski i świetnie odnajduje się w towarzystwie dzieci, z których obecności bardzo się cieszy. Szybko przywiązuje się do swoich opiekunów. Podczas spacerów pięknie spaceruje na smyczy. Bob mieszkał w schronisku zarówno z suczkami, jak i psiakami i ze wszystkimi dobrze się dogadywał. W nowym domu mógłby zamieszkać z psem rezydentem.

Niestety Bob ostatnio przeszedł ciężkie chwile. Został adoptowany, jednak ze względu na nagłą zmianę sytuacji życiowej po kilku dniach trafił ponownie do schroniska. Kiedy wracał, nie wiedział, co go czeka. Prowadzony do schroniska cały czas machał radośnie ogonkiem, nie spodziewając się tego, co go czeka. Dla wrażliwego psiaka to bardzo trudne doświadczenie. Bob nie rozumie, dlaczego jego rodzina go oddała. Obecnie szukamy dla Boba domu już na zawsze – odpowiedzialnego, z którego nie wróci po chwili. Pies to nie jest rzecz i każdy taki powrót to dla niego trudne doświadczenie.

Bardzo prosimy o troskliwy dom. Nowi opiekunowie muszą zadbać, by piesek nauczył się zachowywać w domu czystość, ponieważ psiaki schroniskowe nie zawsze mają tę sztukę opanowaną do perfekcji:) Bob jednak jest bardzo pojętny, a ponadto ma w sobie dużo miłości, kocha bezwarunkowo i jest bardzo ufny. Jesteśmy pewni, że będzie wspaniałym przyjacielem na długie lata.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921