Wesoły staruszek Rocky

wpis w: Nowe psiaki | 0

Rocky to mały, szorstkowłosy, starszy psiak w typie jamnika. Trafił do schroniska we wrześniu 2019. Znajduje się w boksie z innymi niewielkimi psami, z którymi bardzo dobrze się dogaduje.

Rocky najlepiej odnalazłby się u spokojnego opiekuna, który otoczy go miłością i uwagą. W zamian psiaczek na pewno przeleje na niego ogrom swojej miłości.

Pełny opis Rocky’ego w naszym –>> KATALOGU PSÓW

Staruszka Marion szuka ciepłego kąta

wpis w: Nowe psiaki | 0

Marion została znaleziona w stanie wołającym o pomstę do nieba. Jest zaniedbana i wychudzona, jakby od czasu adopcji w ogóle nie miała domu. Nikt też się po nią nie zgłosił, więc chcąc nie chcąc została ponownie pozbawiona dachu nad głową. Mimo tych traumatycznych przeżyć dziewczyna potrafi się cieszyć z tego, że nie musi się już tułać. Trochę odżyła, nabrała wigoru, a na widok wolontariusza pierwsza podbiega do drzwi.

Dla Marion szukamy domu takiego, w którym na stare lata zazna miłości i właściwej opieki i z którego nikt się jej nie pozbędzie jak niechcianego zużytego przedmiotu.

Pełny opis pięknej Marion w naszym –>> KATALOGU PSÓW

Pilnie szukamy domu dla Rudiego!

wpis w: Różności | 0

Pilnie poszukujemy domu dla tego cudownego, malutkiego dziadziusia. To około 13-letni piesek, który został oddany do schroniska z powodu choroby właścicielki. Sam jest już schorowany, dlatego bardzo bardzo potrzebuje znaleźć ciepły dom i kochającego właściciela. Zbliżająca się zima, którą miałby spędzić w schronisku to dla takiego małego, starszego psiaka duże zagrożenie. Rudi nie potrzebuje wiele ruchu, powolne spacerki zdecydowanie mu wystarczą. Nie przepada też za zaczepiającymi go psami, dlatego lepiej jak zostałby jedynakiem. Rudi jest bardzo spokojny i większość dnia przesypia w swoim boksie. Bardzo chciałby zamienić go na wygodne legowisko.

Bardzo prosimy o udostępnianie naszego Rudiego! Pomóżmy mu znaleźć ciepły domek przed nadchodzącą zimą. Pełny opis Rudiego w naszym –>> KATALOGU PSÓW

Raptus – wulkan energii

wpis w: Nowe psiaki | 0

Raptus jest bardzo energicznym psem w typie owczarka niemieckiego, który został znaleziony na ulicy. Wydaje się, że mógł być dotychczas izolowany i dopiero w schronisku poznał smak obcowania z człowiekiem oraz innymi psami.

Raptus wymaga poświęcania mu dużej uwagi i wykazania cierpliwości. Nie jest jednak psem agresywnym, co udowadnia, pozwalając na zabiegi pielęgnacyjne oraz medyczne.

Adoptując Raptusa, macie szansę zyskać przyjaciela, który za uwagę i pracę mu poświęconą zrewanżuje Wam się całym serduchem!

Więcej o Raptusie przeczytacie w naszym –>> KATALOGU PSÓW