Back to ADOPTOWANE

Black

BLACK P 27/09/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: WRZEŚNIA 2023

Kategoria:

Opis

Black to około 3-letni pies w typie retrivera. Został znaleziony, ale nikt się po niego nie zgłosił, co jest dość zdumiewające, ponieważ w momencie znalezienia był bardzo zadbany i przyjaźnie nastawiony do człowieka.

Żywioł – to słowo, które idealnie opisuje tę czarną kulę aksamitnej sierści. Black jest niezwykle energiczny i przyjacielski. Jak na retrivera przystało bardzo lubi nosić różne rzeczy w pysku. Podczas spacerów ignoruje inne psy lub jest nimi przyjaźnie zaciekawiony. Black ma dużo siły i z nadmiaru nagromadzonej energii zdarza mu się pociągnąć, dlatego przyszły opiekun powinien być świadomy jego rozmiarów i możliwości. Wydaje się, że nikt wcześniej nie uczył Blacka niczego, dlatego jest on trochę takim nieokrzesanym dzieckiem. Wszędzie mu się spieszy i wszędzie jest go pełno.

Poza tym jest naprawdę kochanym psem, zawsze chętnym na głaski lub zabawę z opiekunem. Idealnie nada się dla osoby aktywnej, która zapewni mu odpowiednią ilość ruchu i zajęć. Powinien bez problemu dogadać się z drugim psem.

Kontakt do wolontariusza: 601 499 800