Back to ADOPTOWANE

Bingo

BINGO P 29/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPNIA 2021

Kategoria:

Opis

TOTALNIE ROZCZULAJĄCY SENIOR 😍‼
Bingo – tak ma na imię nasz dziadek czekoladowy, który szuka 🏠
Około 10-letni 🐶 , malutki, chudziutki, z krzywymi łapkami, wolno dreptający na spacerkach.
Do schroniska trafił po tym jak został znaleziony na jednaj z Krakowskich ulic z ogromną naroślą/guzem w okolicach pupy, chudy, zaniedbany 😞 . Oczywiście nikt po psiaka się nie zgłosił… I tak kolejny senior musi na stare lata mierzyć się z pobytem w schronisku i całym stresem z tym związanym 😪.

Bingo dał się poznać w schronisku jako wspaniały psi staruszek. Jest ufny i kontaktowy. Nie wykazuje grama agresji, zawsze spokojny i opanowany. Preferuje raczej spokojny tryb życia czyli najlepiej kanapa, jedzonko i krótki spacer w ślimaczym 🐌 tempie. Nie ma też nic przeciwko noszeniu go na rączkach – waży około 6 kg 🥰.

Jest typowym seniorem, który potrzebuje spokoju i miłości – szaleństwa i harce ma już za sobą.
Boks dzieli z innymi pieskami i z pewnością mógłby zamieszkać ze spokojnym, nie nachalnym psem.
Bigo będzie wspaniałym przyjacielem dla osoby szukającej spokojnego psiaka, który nie wymaga dużej aktywności a jedynie spokoju i miłości. Jesteśmy pewne że rozkocha w sobie każdą osobę, która zdecyduje się na spacerek zapoznawczy z nim. Posiada czarujący uśmiech… zresztą cały jest do schrupania 😋.

W momencie przybycia do schroniska Bingo miał ogromnego guza w okolicy pupy. Jest już po operacji a rana pięknie się zagoiła. Ma pokrzywione łapki i niedowagę. Z pewnością wymagać będzie przybrania na wadze oraz odpowiedniej opieki weterynaryjnej.
W sprawie jego stanu zdrowia, ewentualnych schorzeń i leczenia należy kontaktować się z lekarzem w schronisku pod numerem : 12 429-74-72.

W sprawie adopcji Bingo prosimy o kontakt pod numerem : 537 720 931 (Natalia)