Back to ADOPTOWANE

Białek

BIAŁEK P 88/07/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.:
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2020

Kategoria:

Opis

Białek to malutki pies, który bardzo potrzebuje towarzystwa człowieka. Pozostawiony sam sobie, ma tendencję do gryzienia łapek z frustracji, co nowy opiekun musi wziąć pod uwagę – potrzebna może być też praca nad autoagresją i lękiem separacyjnym. Białek zanim trafił do schroniska uległ wypadkowi, stąd warto na temat stanu jego zdrowia zasięgnąć opinii schroniskowych weterynarzy.

W towarzystwie opiekuna Białek ożywa – mimo wieku chętnie się bawi, nosi zabawki w pyszczku. Uwielbia węszyć, a za smaczki zrobi wiele, więc mata węchowa zajmie go na długi czas! Smaczki z ręki opiekuna porywa dość energicznie, ale jego małe ząbki nie robią przy tym krzywdy. Lubi głaskanie i przytulanie, chętnie też spaceruje, ale na pewno nie nadaje się na kompana długich górskich wędrówek. Będzie za to idealnym towarzyszem krótkich przechadzek po mieście.

Inne psiaki mu nie wadzą. Do psów, które są względem niego spokojne i przyjazne podchodzi w ten sam sposób, zaś szczekających i wyrywających się kolegów mija bez zainteresowania. Stosunek do kotów i dzieci jest nieznany, ale nie sądzimy, by pojawiły się tu jakieś problemy.

Białek to psiak idealny dla osób starszych lub prowadzących spokojny tryb życia, które będą mogły poświęcić mu trochę czasu.

Kontakt do wolontariusza: 503 056 023; 510 890 127