Back to ADOPTOWANE

Beta

BETA P 39/04/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: KWIETNIA 2020 r.

Kategoria:

Opis

Beta do schroniska trafiła razem z 2 innymi psiakami po śmierci właściciela. Całej trójce trudno odnaleźć się w nowej dla nich schroniskowej rzeczywistości. Z początku bardzo bały się nieznanych osób i zapinania na smycz, ale mimo to nie wykazywały jednak agresji.

Beta przy pierwszym kontakcie jest bardzo niepewna i wycofana. Podczas pierwszych spacerów w schronisku kiepsko radziła sobie z chodzeniem na smyczy, bała się też zapinania obroży. Mimo swojego wieku jest to jednak wciąż bardzo ciekawa świata suczka i szybko przekonała się, że wolontariusze nie chcą w żaden sposób ją skrzywdzić i warto wybrać się z nimi na spacer.

Aktualnie jest już bardziej otwarta w kontakcie z wolonatriuszami. Na spacerach czuje się pewniej przy swoich psich kompanach, ale powoli zaczyna też szukać towarzystwa człowieka. Lubi delikatne głaskanie, puszczona na wybiegu co jakiś czas podchodzi do nas, czasem nawet rozdaje nieśmiałe buziaczki.

Mijane na spacerach psy raczej ignoruje. Z psiakami, z którymi trafiła do schroniska, dogaduje się bardzo dobrze, nie ma między nimi żadnych konfliktów. Jeśli jednak miałaby trafić do domu, gdzie jest już psi rezydent, przed adopcją należy je ze sobą zapoznać.

Beta potrzebuje domu, który da jej czas na aklimatyzację i przyzwyczajenie się do nowego miejsca i sytuacji.

Kontakt do wolontariusza: 503 757 874; 724 107 714